Strona główna Strona główna
O nas Oferta Nowości Dojazd Kontakt

Nowości

 

KOMPLETNY SYSTEM OCZYSZCZENIA UKŁADU KLIMATYZACJI I KABINY SAMOCHODUEVIDIS jest profesjonalnym rozpylaczem ultradźwiękowym, który uwalnia w kabinie pojazdu mgiełkę specjalnej substancji w postaci mikroskopijnych kropelek.

Układy klimatyzacji instalowane w pojazdach gwarantują komfort pasażerom zarówno latem, jak i zimą. Często jednak zapominamy, o jakości powietrza dostarczanego przez te układy. Ostatnie badania dowiodły, że powietrze znajdujące się wewnątrz pojazdów jest gorszej jakości niż powietrze cyrkulujące w pomieszczeniach domowych czy biurach. Wewnątrz układu klimatyzacji żyje i rozwija się duża ilość alergenów, które po uruchomieniu wentylatora wyrzucane są do kabiny pojazdu. Mówimy tutaj o alergenach, grzybach i bakteriach, które wywołują wiele problemów układu oddechowego takich jak kaszel, ból gardła, reakcje alergiczne oraz uciążliwy oraz uporczywy zapach.

W celu poprawnego oczyszczenia układu klimatyzacji (a więc powietrza, które wdychamy) nie wystarczy okresowo wymieniać filtr przeciwpyłkowy. Jest on faktycznie skuteczną barierą dla kurzu i zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz, nie gwarantuje jednak żadnej ochrony przed mikroorganizmami, które gnieżdżą się w parowniku układu klimatyzacji.

Dzięki EVIDIS substancja higieniczna penetruje układ klimatyzacji aż do parownika, uwalniając go z pleśni, bakterii i drobinek kurzu, przywracając tym samym idealny przepływ czystego powietrza pozbawionego mikroorganizmów.
Dzięki swoim właściwościom dezynfekującym oraz ultradźwiękom, EVIDIS oczyszcza również całą kabinę pojazdu, dywaniki i tapicerkę. Ogólne oczyszczenie pojazdu sprzyja bezpieczeństwu jazdy, usuwając z otoczenia kierowcy alergeny i źródła niemiłych zapachów.Niezależni są godni zaufaniaNiezależni dystrybutorzy części samochodowych, zrzeszeni w Stowarzyszeniu Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM), w ramach Kampanii Prawo do Naprawy podjęli inicjatywę specjalnego oznakowania warsztatów, z którymi współpracują. Celem akcji jest wskazanie miejsc, w których konsumenci mogą bez obaw serwisować i naprawiać swoje samochody, mając gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług oraz stosowanych części. Takich niezależnych warsztatów, mogących konkurować z Autoryzowanymi Stacjami Obsługi jest wiele. Wyróżniono tylko najlepsze z najlepszych, przyznając im tytuł „Warsztat Godny Zaufania”.
Miło nam poinformować Państwa iż od dnia 16.IX.2009 Nasza firma znajduje się na w.w. liście.strona główna |  o nas |  oferta |  nowości |  dojazd |  kontakt | 

© Copyright by Autokubik 2008 - 2018